Články a foto

Najnovšie

16.12.2006 - Krst knihy Strechy nad oblakmi

Chatár z Chaty pod Rysmi Viktor Beránek a bývalý náčelník Horskej služby na Slovensku Ivan Gálfy sa dnes stali krstnými otcami knihy Strechy nad oblakmi z pera môjho drahého otca. Knihu krstní otcovia pokrstili čerstvým snehom na Rainerovej cha...»Filter: Zábava - Bájky

16.10.2004 - Bájka o klavíri a hadovi

Chlapik taha klavir po pusti. Zacuje za sebou sycat hada, no tak zrychli krok, no had je stale blizsie a blizsie. Chlapikovi na klaviri zalezi, hodi si ho na chrbat a zacne s nim bezat. No had, potvora, je len tak nalahko, syci stale viac a viac, blizsie a blizsie... Az ...»

16.10.2004 - Preslávené mestečko

Mestecko to bolo male, ale pysne. Obyvatelia hrdi, sebavedomi. Vestby tvrdili, ze ich bydlisku je sudene vecne miesto v dejinach. Len nikto nevedel, ci sa o to zasluzi Maximus a jeho nadherne fresky, Iulius a jeho fantasticke basne, Octavianus so svojimi skvelymi diva...»

9.10.2004 - Bájka o vlkoch

Vodcu vlcej svorky vyprovokoval mlady vlk a bili sa na zivot a na smrt. Mlady vlk stareho premohol, prehryzol mu krk a aby svorke dokazal, kto je tu novym panom, stareho este aj zozral. Ale stary vlk mal strasne dlhe pazury a ked siel potom mlady srat, strasne ho to b...»

Vidíme detaily

Náhodná fotografia

Tatry Portál - všetko o Vysokých Tatrách